Zespół producentów perfum i aromaterapeutów, przy współpracy z profesjonalnymi specjalistami w dziedzinie kosmetyki umożliwił zaistnienie tej marki. Firma CV Primary Essence wyróżnia się zdolnością stworzenia linii produktów naturalnych, dzięki którym profesjonalne kosmetyczki mogą osiągnąć najlepsze efekty i zadowolenie w swoich salonach.

Tym, co wyróżnia CV Primary Essence, to kombinacja najlepszej jakości i czystości składników aktywnych pochodzenia roślinnego z odpowiednich części świata, a w szczególności wykorzystujące właściwości najwyższej jakości i czystości olejki eteryczne. Prezentowane linie kosmetyków przedstawione są poprzez nowoczesne opakowania, atrakcyjnie wyglądające, nadające się do 100% recyklingu, łączymy w sobie najczystszą tradycję wykorzystywania właściwości Olejków Eterycznych najbardziej zaawansowaną technologią w dziedzinie ochrony przyrody i środowiska.

Pozwoliło nam to na stworzenie szeregu produktów nie zawierających sztucznych perfum, jako że Olejki Eteryczne mają swój własny cudowny aromat. Wszystkie produkty są hipoalergiczne, zostały przetestowane dermatologicznie jednakże nigdy nie były testowane na zwierzętach. Uzyskane wyniki testów były bardzo pozytywne.
Aromaterapia jest techniką sięgającą tysięcy lat wstecz, która staje się obecnie techniką bardzo dobrze znaną. Sekret jej powodzenia tkwi w dwóch aspektach, które rzadko kiedy są zapewniane przez inne terapie w tym samym czasie. Olejki Eteryczne działają na dwa różne sposoby: z jednej strony ich złożoność molekularna czyni je substancjami bardzo pożytecznymi w różnych zastosowaniach terapeutycznych, a z drugiej strony, na poziomie kosmetycznym, olejki oferują to, czego poszukują kosmetolodzy: doskonałą zdolność do penetracji skóry, docieranie do naczyń krwionośnych.
Antyseptyczne właściwości wyciągów chronią nas przed rozprzestrzenianiem się bakterii, co jest bardzo użyteczne dla różnych zabiegów.
Działają one również jako maska ochronna dla profesjonalnych kosmetyczek.Olejki Eteryczne regenerują i stymulują wzrost komórek. Regulują one czynność gruczołów łojowych, utrzymują skórę w stanie nawilżonym i opóźniają występowanie oznak starzenia się.
Przyspieszają one eliminację martwych komórek i odpadów międzykomórkowych poprzez system limfatyczny. To oznacza, że codzienne zastosowanie olejków eterycznych zachowuje młodość naszej skóry.
Jednakże Olejki Eteryczne nie działają wyłącznie w sferze psychicznej; jako że są one substancjami zapachowymi działającymi poza umysłem i emocjami.
Zapachy mogą relaksować, harmonizować, działać w stanach depresyjnych... Ponadto, profesjonalna kosmetyczka pracująca z produktami wykorzystującymi właściwości aromaterapii ma możliwość podzielenia się różnymi zapachami ze swoimi klientami w swoim salonie, zapachami matki natury które nie zawierającymi perfum syntetycznych, i obfitującymi w naturalne własności.
Poprzez nasze kursy szkoleniowe, profesjonalna kosmetyczka będzie w stanie rozpoznać prawdziwą aromaterapię zastosowaną w zabiegach estetycznych oraz poznać rzecz najistotniejszą: nauczy się ona dokonywania personalizacji zabiegów poprzez zestawianie produktów zawierających różne naturalne Olejki Eteryczne.

Joan Cano
Aromaterapeuta i Kosmetolog
Dyrektor Generalny CV Primary Essence

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda