OLEJE BAZOWE ALQVIMIA

Wysokiej jakości oleje roślinne wyciskane tłoczone na zimno, a następnie oczyszczane z nasion, łupinek nazywane są olejami bazowymi, ponieważ często stosowane są jako podstawa produktów kosmetycznych.

W stanie czystym oleje te nie mają żadnego charakterystycznego zapachu. Często różnią się wyłącznie konsystencją i chłonnością. Sprawiają, że skóra staje się miękka jak aksamit, gładka i delikatna.

Są nośnikiem w aromaterapii – do wprowadzania olejków eterycznych przez skórę do wnętrza komórek i do układu krążenia. Każda komórka ludzkiego ciała ma ścianę komórkową, której grubość wynosi tylko dwie molekuły. Cząsteczki oleju z łatwością przenikają przez ściany komórkowe i mogą dzięki temu wprowadzać do środka komórek inne molekuły. Oleje bazowe są źródłem mikroelementów, witamin A, D, E oraz F, fitosteroli, fosfolipidów oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych. Łącząc oleje bazowe z olejkami eterycznymi uzyskuje się doskonałe kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, jak również doskonałe oleje do masażu.

Rekomendujemy jako najlepszy nośnik do masażu ciała olej migdałowy tłoczony na zimno Alqvimia

100% naturalne OLEJE ALQVIMIA ZOBACZ http://www.sklep.alqvimia.pl/k6-oleje.html

[POWRÓT AROMATERAPIA]

Alchemia Urody
Tel. 0513 109 909
e-mail: KONTAKT
Ul. Klonowa 20 lok 1
Warszawa 00-591 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda